2015 yılında ENSAR HALI YIKAMA FABRIKASI adı altında başladığımız işimizde kısa sürede siz degerli müşterilerimizin teveccühü ile ankara’da tanınmış ve aranan bir firma olmayı başardık. Bunun neticesi olarak ENSAR HALI YIKAMA FABRIKASI adı altında birçok firma açılarak bizim halkımıza verdiğimiz güveni suistimal etmeye başladı.  Bizi diğer halı yıkama firmalarından ayıran ve başarıya götüren sebepleri aşağıda belirttiğimiz gibi sıralıyabiliriz:

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki de hiçbir halı yıkama fabrikasının yapmadığı kadar çok araştırma yapıyoruz. Deterjan ve makine gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yaparak bu konularda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunların
işimizde kullanılabilir olup olmadıklarını ögrenmeye çalışıyoruz

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer halı yıkama firmalarından farklı olarak kendimize önemli projelere imza atmış yurt içi ve yurt dışı firmalara ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl daha iyi yapılacagını anlamaya çalışıyoruz. Bunun neticesi olarak işimizde kullandığımız ürünleri, yurt içinde tanınmış dev firmalardan veya yurt dışında dünya markası olan firmalardan seçiyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok firmada olduğu gibi farklı problemlerle karşılaşa biliyoruz. Ancak bu sorunların neden oluştuğuna dair bahaneler aramaktansa çözümler üretmeye çalışıyoruz.